چرا گوگل تبلیغات من را نشان نمیدهد؟

خانه / اخبار / چرا گوگل تبلیغات من را نشان نمیدهد؟

چرا تبلیغ من در گوگل نشان داده نمیشود؟

یکی از متداولترین سوالاتی که مشتریان از ما میپرسند این است: “چرا گوگل تبلیغات مرا نشان نمیدهد؟”

اگر این سوال شماست با ما همراه باشید:

 

۱- تبلیغ شما هنوز تایید نشده است.

بعد از ساختن یک تبلیغ تازه، گوگل نیاز به زمان دارد تا متن تبلیغ شما را بررسی کند تا مغایر با قوانین گوگل نباشد. تایید یک متن تبلیغ بین ۵ دقیقه الی ۱ روز کاری زمان نیاز دارد.

 

۲- اکانت شما Under Review شده است.

دلایل زیادی وجود دارد که اکانت شما در دست بررسی توسط گوگل قرار گیرد. این امر معمولا به دلیل ورود حجم زیاد کلمات کلیدی و یا ساختن چندین اد گروپ و کمپین در ابتدای امر است. هرچند گاهی اوقات نیز به صورت Random گوگل برخی اکانت ها را Under Review یا در دست بررسی قرار میدهد. برطرف شدن و عادی شدن اکانت به ۲-۳ روز کاری زمان نیاز دارد.

 

۳- هزینه کلیک شما پایین است.

در صورتی که هزینه کلیک خود را پایین قرار دهید گوگل تبلیغ شما را نشان نمیدهد یا در صفحه دوم نشان میدهد. یا مثلا به ازای هر ۱۰ بار سرچ ۱ بار تبلیغ شما را نشان میدهد.

 

۴- بودجه روزانه شما پایین است.

اگر بودجه روزانه خود را پایین قرار دهید گوگل ممکن است به ازای هر ۱۰-۲۰ بار، یکبار تبلیغ شما را نشان دهد تا بودجه شما را مدیریت کند.

 

۵- دیگر دلایل

دلایل دیگری نیز وجود دارد که در مقوله ای تخصصی قرار میگیرند. اگر گوگل تبلیغات شما را نشان نمیدهد و دلیل آن هیچ یک از مطالب بالا نیست، با ما تماس بگیرید تا اکانت شما را بررسی کنیم و راه حل آن را به شما نشان دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *